Welcome  to Фізмат-медія Зареєструватись  / Логін:
  • Правила сервісу Фізмат-медія

• Додано: (2011-02-21 21:27:57)
  • Відеосервіс "Фізмат-медія" призначений для завантаження, перегляду та коментування медіаконтенту, пов'язаного із фізико-математичним факультетом ТНПУ імені Володимира Гнатюка.

Для доступу до сервісу студенти та викладачі факультету можуть використовувати єдині реєстраційні дані. Реєстрація нових користувачів проводиться адміністратором (http://reg.fizmat.tnpu.edu.ua/)

Завантаження відеконтенту на сервіс можуть здійснювати лише зареєстровані користувачі.

Завантажувати на сервер можна відеофрагменти, які:

1. Пов'язані з життям факультету.

2. Не суперечать вимогам етики та моралі.

3. Мають обсяг не більше 120 Мб.

4. Записані у форматах flv, avi (divx, xvid), mp4, mov.

Усі відеофрагметни перед публікацією проходять обов'язкове модерування.

Коментувати ресурси "Фізмат-медія" можуть лише зареєстровані користувачі. У коментарах забороняється використовувати ненормативну лексику, не допускається приниження гідності інших учасників, публікація повідомленнь, які не мають стосунку до теми відео.

Користувачі, які не дотримуватимуться зазначених вимог, будуть позбавлені повного доступу до порталу факультету. Проти злісних порушників будуть вжиті заходи аж до подання клопотання про відрахування з числа студентів.

Powered Free by PHPmotion - Video Script